IDO 9001:2015

Loty widokowe

Lot nad Warszawą

Zachwyć się Warszawą z zupełnie innej perspektywy. Wznieś się do chmur i podziwiaj niesamowite widoki. Podczas lotu zobaczysz czerwone dachy warszawskiej starówki, wieżowce, Wisłę, Stadion Narodowy i wiele innych atrakcji stolicy. 

Czas trwania lotu: 00:15:00 Samoloty: Cesna, Piper
Lot nad Warszawą
Już od 299 zł/os

Nocny Lot nad Warszawą

Czy chciałbyś zobaczyć nieprawdopodobnie piękne widoki Warszawy z lotu ptaka nocą? Przepiękna starówka, warszawskie wieżowce, Wisła i czarująca gra tysięcy świateł. Aby . Nocny lot to także niesamowity pomysł na zaręczyny lub podniebną randkę . Cena obowiązuje przy min. 4 osobach 

Czas trwania lotu: 00:15:00 Samoloty: Piper Seneca
Nocny Lot nad Warszawą
Już od 499 zł/os

Ślepnąc od Świateł

Wyjątkowa oferta od Jetwings, dzięki której będziecie mogli zobaczyć Warszawę nocą z pokładu luksusowego samolotu Piper Seneca.

Światła metropolii po zachodzie słońca w połączeniu z atmosferą komfortowego dwusilnikowego samolotu to połączenie idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkowe doznania i luksus prywatnego samolotu.
Zabierz na pokład swoją ukochaną na romnatyczną randkę, podaruj prezent swoim rodzicom lub zbierz grupę znajomych chętnych na niezapomniane chwile w powietrzu.
 

Czas trwania lotu: 00:20:00 Samoloty: Cesna, Pipper
Ślepnąc od Świateł
2500 pln za samolot  

Na eventy i imprezy

Zaproś nas na swoją imprezę, a my zapewnimy Tobie i Twoim gościom niezapomniane przeżycia i dużą dawkę pozytywnych wrażeń. Loty widokowe z powodzeniem stanowią atrakcję różnego rodzaju imprez, eventów czy spotkań integracyjnych.

Czas trwania lotu: 00:15:00 Samoloty: Cesna, Piper
Na eventy i imprezy
Zadzwoń